Martina Consalvi Nails Academy

8.4 W przypadku przesłania zwrotnego produktów partnera Zalando mogą Państwo zastosować załączony do zamówienia formularz zwrotu. Mogą Państwo także skorzystać z linka do danych kontaktowych odpowiedniego partnera Zalando, podanego na stronie internetowej każdego produktu. Dane kontaktowe partnera Zalando są także dostępne w pliku w formacie PDF zatytułowanym „Pouczenie w kwestii prawa do odstąpienia od umowy”, załączonym do wysłanego przez nas Państwu potwierdzenia przyjęcia zamówienia. 8.5 Do dotrzymania terminu zwrotu produktu wystarczy wysłanie przez Państwa produktu w ciągu 100 dni od jego otrzymania. Ponadto, w przypadku kosmetyków, dodatkowym warunkiem wykonania dobrowolnego prawa zwrotu jest to, że prześlą Państwo ten produkt w oryginalnym opakowaniu transportowym tj.

Niniejsze oświadczenie o ochronie danych zawiera informacje na temat przetwarzania danych użytkowników przez Zalando. Dotyczy ono wszystkich stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz innych usług i ofert firmy Zalando. 4.1 Kupony rabatowe to bony, które nie mogą zostać nabyte drogą kupna, lecz są wydawane jedynie w ramach kampanii reklamowych, i mają określony okres ważności. 4.2 Kupony rabatowe można wykorzystać tylko w określonym czasie i tylko w ramach jednego zamówienia.

Poprzez naciśnięcie przycisku Facebooka „Lubię to” lub pozostawienie komentarza, odpowiednia informacja zostanie przekazana przez przeglądarkę użytkownika bezpośrednio do serwisu społecznościowego i tam zapisana. Nawet jeżeli użytkownik nie posiada konta w serwisach społecznościowych, strony internetowe z aktywnymi wtyczkami tych serwisów mogą przesyłać dane do tych serwisów. Poprzez aktywną wtyczkę przy każdym wywołaniu strony internetowej umieszczany jest plik cookie z ID. Ponieważ przeglądarka użytkownika automatycznie przesyła ten plik przy każdym połączeniu z serwerem internetowym, serwis społecznościowy mógłby w ten sposób utworzyć profil definiujący, jakie strony internetowe odwiedził użytkownik związany z tym ID.

Nasi klienci w Hiszpanii mogą wziąć udział w promocji polecania znajomym (promocji), aby otrzymywać karty podarunkowe i nagrody zgodnie z warunkami promocji. Aby skorzystać z tej oferty należy udostępnić znajomemu unikatowy link polecający. Jeżeli Pana/Pani znajomy zdecyduje się wziąć udział w promocji i kliknie link polecający, zostanie poproszony o zarejestrowanie swojego adresu e-mail i otrzyma link, który umożliwi mu utworzenie konta. Sposób przetwarzania przez nas danych może się różnić w zależności od usługi. Jeśli użytkownik zapisze się na newsletter, tymczasowo przechowamy jego adres IP oraz informację na temat czasu zgłoszenia subskrypcji i jej potwierdzenia.

Jakie dane przetwarza Zalando?

Usługodawcą w zakresie weryfikacji wypłacalności konsumentów w Holandii jest Experian Nederland B.V., Grote Marktstraat 49, 2511 BH Den Haag, Holandia. Usługodawcą w zakresie weryfikacji wypłacalności konsumentów w Szwajcarii jest CRIF Bürgel GmbH, Radlkoferstraße 2, Monachium, Niemcy. Usługodawcą w zakresie weryfikacji wypłacalności konsumentów w Austrii jest CRIF Bürgel GmbH, Radlkoferstraße ceny ropy naftowej nadal spadają 2, Monachium, Niemcy. Usługodawcą w zakresie weryfikacji wypłacalności konsumentów w Niemczech jest Infoscore Consumer Data GmbH, Rheinstraße 99, Baden-Baden, Niemcy. Więcej informacji można znaleźć w oświadczeniu o ochronie danych Google oraz Dodatkowych warunkach korzystania dla Google Maps. Z reguły wystarcza przesłanie zapytania przy użyciu adresu e-mail podanego na koncie klienta.

Ustawienia uprawnień można w każdej chwili dostosować w ustawieniach systemowych swojego urządzenia. Funkcje niektórych naszych aplikacji korzystają z usług lokalizacji urządzenia użytkownika, aby gromadzić dane dotyczące lokalizacji. Następuje to w celu oferowania użytkownikom związanych z aplikacjami usług i treści dopasowanych do aktualnej lokalizacji użytkownika. Przykładowo aplikacja może wyświetlać sklepy znajdujące się w pobliżu i proponować produkty pasujące do pogody panującej w aktualnym miejscu pobytu użytkownika. Jeżeli użytkownik zezwoli aplikacji na dostęp do usług lokalizacji, wówczas jego lokalizacja będzie nam regularnie przekazywana. Aplikacje mobilne Zalando są dostępne poprzez platformy oferowane przez firmy trzecie, tak zwane sklepy z aplikacjami (np. Google Play i Apple App Store).

Tym na co na pewno trzeba zwrócić uwagę jest fakt, że podmiot dominujący to jednostka, która posiada większość udziałów innego podmiotu, a co za tym idzie, ma większość głosów. Może też zawrzeć porozumienie z inną jednostką, która jest uprawniona do głosu, co do wykonywania go zgodnie z jej wolą. W jakim stopniu jedna spółka musi posiadać drugą, żeby mówić o podmiotach zależnym i dominującym? To daje jej większość głosów, a co za tym idzie, prawo do zarządzania jednostką, a w tym prowadzenia polityki finansowej. Definicja tego pojęcia została zawarta w ustawie o rachunkowości dnia 29 września 1994 r.

Informacje dotyczące plików cookie

W szczególności, to postanowienie nie ma zastosowania do ustawowego prawa odstąpienia od umowy. 8.3  W przypadku przesłania zwrotnego produktów Zalando lub artykułu Zalando-Pre-owned mogą Państwo zastosować załączony do zamówienia lub dostępny przez konto klienta formularz zwrotu. Jeśli będą Państwo mieli problemy ze ściągnięciem formularza lub nie będą Państwo mieli do dyspozycji drukarki, prosimy o skontaktowanie się z naszą obsługą klienta.

Funkcja ta umożliwia korzystanie z części naszych usług bez konieczności ponownego logowania. Ze względów bezpieczeństwa użytkownik proszony jest ponownie o podanie hasła, przykładowo przy zmianie danych profilu lub składaniu zamówienia. Podczas każdego korzystania z naszych serwerów i baz danych gromadzone są dane urządzenia i dane dostępu, które są protokołowane w tak zwanych plikach logów serwera. Po zakończeniu każdej wizyty zawarty w tych danych adres IP jest natychmiast anonimizowany, jak tylko zapis w celu utrzymania funkcjonalności określonej strony internetowej nie jest już konieczny. Rozwój i udostępnianie spersonalizowanych funkcji i usług dla użytkownika jest dla nas priorytetem. Niezależnie od miejsca, czasu i używanego urządzenia oferujemy każdemu użytkownikowi indywidualny proces zakupów oraz ofertę dostosowaną do jego indywidualnych zainteresowań.

3 Jakie dane są zapisywane?

Dane osobowe niezbędne do wykonania Umowy będziemy przetwarzać do czasu wygaśnięcia tej umowy, z tym zastrzeżeniem, że czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu tej umowy, jednak tylko wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego just2trade otrzymał najlepszą obsługę klienta 2022 prawa np. Przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w jakichkolwiek celach, także marketingowych z innymi podmiotami.

Ewentualna różnica w przypadku wyższej wartości produktu może zostać wyrównana płatnością dokonaną na jeden z oferowanych sposobów. Kupon rabatowy nie może zostać wypłacony gotówką, nie jest także oprocentowany. Nie można otrzymać zwrotu kuponu rabatowego, kiedy produkt zostanie całkowicie lub częściowo zwrócony. 4.4 Kupony rabatowe mogą zostać wykorzystane jedynie przed zakończeniem procedury zamawiania.

2 Dane kontaktowe

Więcej szczegółów na temat funkcji personalizacji zakupów na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych Zalando podano w dziale „Personalizacja zakupów”. Z reguły do informacji obowiązkowych należy imię i nazwisko, adres e-mail i samodzielnie utworzone hasło. Oferty brokerów bardzo często się zmieniają przez co informacje prezentowane w serwisie nie zawsze są aktualne, dokładamy jednak wszelkich starań aby tak było. W związku z tym każdy użytkownik serwisu przed rozpoczęciem inwestycji powinien dokładnie zapoznać się z aktualnymi warunkami i ofertą danego brokera na jego stronie www. Jeżeli prowadzimy konkursy i promocje we współpracy z innymi firmami, dane osobowe zebrane w ramach konkursu lub promocji mogą zostać przekazane także tym firmom, np.

Przykładowo na podstawie dokonanych zakupów, treści list życzeń oraz wieku użytkownika (o ile posiadamy te informacje), a także w drodze porównania z użytkownikami o podobnych cechach możemy określić, jakimi stylami i kategoriami produktów interesuje się dany użytkownik. Dzięki temu podczas wyszukiwania przez użytkownika możemy wyświetlać w pierwszej kolejności prawdopodobnie najbardziej pasujące produkty. Po zakończeniu korzystania przez Ciebie z naszych Usług, nie będziemy przetwarzać Twoich danych osobowych, za wyjątkiem tych danych, które są dopuszczone do przetwarzania na podstawie przepisów prawa lub umowy lub niezbędne do wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z Usług.

Informacje dotyczące stron internetowych i aplikacji

Oznacza to także, że przetwarzamy dane użytkowników wyłącznie w zebranej, zanonimizowanej lub pseudonimizowanej formie w celach naukowych, przykładowo zastępując wszelkie dane umożliwiające identyfikację, jak imię i nazwisko użytkownika, innymi danymi. W tym rozdziale informujemy także, na jakiej podstawie ustawowej (podstawa prawna) przetwarzamy dane w ramach poszczególnych celów. W zależności od tego, na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy dane użytkownika, mogą przysługiwać mu – dodatkowo oprócz zawsze istniejących praw w zakresie ochrony danych, jak prawo do informacji – specjalne prawa w zakresie ochrony danych.

Wtedy też podmiot, na który ma wpływ nie jest nazywany podmiotem zależnym a jednostką stowarzyszoną. W tym miejscu warto wspomnieć, że zgodnie z kodeksem spółek handlowych, mogą być nimi spółki osobowe, a także spółki kapitałowe. W Polsce Zalando zdecydowało elvira nabiullina przemówił na kongresie finansowym się na podobną jak w Niemczech strategię marketingową. Potencjalnym klientom zapewniono duży wybór produktów, także wiele trudno dostępnych w Polsce marek. Tym samym Zalando zaczął nową działalność i rozszerzył swoje kanały dystrybucji.

2.2  W przypadku zamówień o wartości 59 zł lub wyższej dostawa jest bezpłatna. W przypadku zamówień do kwoty 59 zł naliczana będzie opłata za dostawę w wysokości 4.99 zł z VAT. Opłata jest związana z kosztami wynikającymi z wielkości zamówienia, między innymi kosztami przesyłki, obsługi i innymi świadczeniami. Podczas procedury zamawiania otrzymają Państwo informację, czy dla danego zamówienia oferowana jest wysyłka ekspresowa, a także ile kosztuje. Produkt, w przypadku wyboru opcji wysyłki ekspresowej zostanie dostarczony najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych.W przypadku przekroczenia tego terminu dostawy oczywiście otrzymają Państwo zwrot kosztów przesyłki. W zależności od tego, skąd wysyłany jest do Państwa produkt, mogą obowiązywać opłaty za dostawę na dużą odległość w wysokości 4,99 zł razem z VAT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *